یعنی یک آدم خیر توی این دنیا پیدا نمیشه که فقط ۲-۳ ساعت برای من وقت بگذاره و این کتاب اقتصاد سنجی جانسون رو یه کوچولو برای من توضیح بده؟؟37.gif......به جون خودم اشکال از من نیست ، از استادمونه که بابت هر یک کلمه ای که توی کلاس میگه یه کتاب معرفی میکنه!

هر چقدرم که بارون هوا رو تمیز بکنه و لطافت و این حرفا ....بازم من از روزهای بارونی بدم میاد!...مخصوصا اینکه آدم توی خونه باشه ، هوای گرفته و سرد ، همش انگار شبه!...توی این کشور هایی که همیشه هوا سرده و ۶ ماه هم شبه چه جوری زندگی میکنند یعنی؟

از همه دانشمندان عزیزی که اینجا رو میخونند تقاضا دارم که یه کم از این آدرس های سایت هایی که میشه کتاب مجانی دانلود کرد رو به منم بدند.

کاش یه فرشته از آسمون پیدا میشد و برای من اقتصاد سنجی توضیح میداد31.gif

اه اه ، نگاه تو رو خدا ، این چند پست آخری همش درباره درسه!...تقصیر من نیستا ، تقصیر دوستامه که امسال همشون کنکور دارند و نمیاند بریم گردش!

/ 10 نظر / 13 بازدید
zodiacs

ماه تولد شما - وبلاگ شما دسته بندی وبلاگ های فارسی بر اساس ماه تولد نویسنده ها در http://zodiacs.blogfa.com شما هم وبلاگ خود را در این لیست ثبت کنید و بازدید کننده های خود را افزایش دهید.

بشری

http://chaay.ghoddusi.com/2007/12/post_835.html#trackbacks سلام زهرا . اگه تونستی برو این سمینار !! چهارم دی هست

زينب

از اين هوا متنفرم!!!

بهار

درسو ميتونی کمی بيخيال شی! بيا من از هفت ملت آزاد ببرمت گردش هر جا خواستی.اين که غصه نداره. گور پدر اقتصاد چی چی!

کامران

به نظر من هم هوا سرده. حداقل اينجا که خيلی سرده!

MM

با emule خیلی کتاب میشه پیدا کرد.

ميثم

http://www.iranemeisam.persianblog.ir http://www.ghasedac62.persianblog.ir http://www.feridonkenar.blogfa.com http://www.talatom.mihanblog.com http://www.feridonkenar.persianblog.ir http://www.khazarteb.blogfa.com http://www.hajbasir.blogfa.com http://patoogh.blogfa.com سلام این لیستی از وبلاگهای منه که بصورت random آپدیتشون می کنم یه نگاهی بندازی بد نیست اما این وبلاگو http://www.feridonkenar.blogfa.com بیشتر از همه آپدیت می کنم یه سر یه ما بزن من رشتم برق و الکترونیکه (مهندسی پزشکی) اگه یه موقع کاری داشتی در خدمتم اصلا هم اقتصاد بلد نیستم

بهار

در حقیقت میشه گفت دوتاش راس راسین. بیا در گوشتو تا بگم!....اون ضد حالم دیگه چون خیلی وقته از روش گذشته حس تعریف کردنش نیست! وگرنه میگفتم بهت...بعدم اینکه آره مثل اینکه ادامه همون بازی پارسالیه. خیلی دلت میخواد اگه دعوتت کنم؟!