امام-تصمیم

امروز یه مطلب از توی آرشیو سایت بازتاب دیدم که خیلی برام جالب بود ، نامه امام خمینی به خانومش ، آخی خیلی قشنگ بود نامه اش ، سال ۱۳۱۲ که اصلا مردها برای خانوم هاشون تره ام خرد نمیکردند ، امام نامه به این قشنگی نوشته!.... زندگی کردن با امام چقدر شیرین و عالی میتونه باشه ، خوش به حال خانومش31.gif 04.gif

شما بین این ۲ تا کدوم رو انتخاب میکنید : ۱-یک کار خوب که خیلی دوستش دارید و به این آسونی ها هم گیر نمیاد ولی الان خدایی شده که گیر آمده (کارش واقعا معرکه است هم به درسم کمک میکنه و هم چیزیه که همیشه دوست داشتم! )

۲-کنکور ارشد ، که خیلی هم مهمه ، یعنی حتما میخوام ارشد بخونم ولی اگه سر این کار برم حداقلش اینه که امسال نمیشه !

من واقعا موندم چی کار کنم35.gif ، خیلی سخته انتخابش29.gif ( البته فعلا علی الحساب دعا کنید که توی مصاحبه نهایی این کاره قبول بشم ! )

/ 16 نظر / 13 بازدید
نمایش نظرات قبلی
لات جوانمرد

خودم نفهمیدم چی نوشتم پس اصلاح می کنم ....من بودم می رفتم سراغ کار ...درس رو هم همین جوری می خوندم قبول شدم که شدم نشدم که هیچی ...سر بازی ندارین راحتین به خدا

قرار وبلاگی - تاریخ شفاهی اسبق

جالب شد. عذر می خوام این لفظ رو به کار می برم اما چون از اوایل کار وبلاگتون اینجا رو می خوندم این می نویسم ) از به کار بردن این لفظ عذر می خوام اما شما جزقله ها چه قدر زود بزرگ شدید !‌ - فکر می کنم دبیرستانی و پشت کنکوری بودید که شروع کردید ؟

ماندانا

به نظر من درستو بخون چون هميشه کار هستش من اين تجربه رو دارم که درس نخوندم ورفتم سر کار خوب ولی توی همون کار عالی ديدم افراد با تحصيلات بالاتر چقدر موفق ترند و بعد از ۱۰ سال با هزار بدبختی فوق گرفتم .

آرش

سلام.ممنون که دوباره بهم سر زدی.....در مورد دو راهی که نوشته يودی نظر خودم رو ميگم......من خيلی دوست داشتم فوق ليسانس قبول ميشدم و در کنارش کار ميکردم.ولی خوب حالا اگه اون کاری که پيدا کردی و انشاالله که در مصاحبه اش قبول ميشوی خيلی چشمت رو گرفته بهتره بری دنبالش تا سال بعدش با تلاش و کوشش بسيار و توکل به خدا در دانشگاه هم قبول بشوی......حتما اينطور خواهد شد....باز هم به وبلاگم سر بزنيد.خوشحال ميشوم.

افسون

اگر دانشگاه قبول شدی حتما درست رو ادامه بده. کار خوب با تحصيلات بالا بالاخره گير مياد. ولی معلوم نيست که باز هم ارشد قبول بشی يا نه.

keleopatra

هر دوتاش . نگران امسال نباش حداقل یکی یا دو نفر از اون خفن های ورودی خودمون قبول میشن

هلن

سلام به نظر منم هر دو تاش.در ضمن من تازه واردم بهم سر بزنين

سایموند

آخ که چقدر من با اين مشکل برخورده بودم!‌ ببينين از درس چی ميخواين؟ اگه فقط مدرک ميخواينُ، ميشه هردو رو پيش برد!

سلمان

سلام ... ۱- امام که کلی عاشق بود! ميدونيد چند بار رفته بود خواستگاری تا بله رو گرفته بود؟؟؟ ۲- درس ميخوايد چيکار؟ فعلا کار مهمتره. کنارش هم آدميه مدرک الکی داشته باشه تا بهش بگن فوق ليسانس بسه. حتی مدرک کتاب گذاري