دوره بازپروری

١- جدیدا مدام به خودم فحش می دهم ! بعد از اینکه انقدر خودم را ناقبولی میکنم ، بیشتر از خودم بدم می آید و بیشتر به خودم فحش میدهم ! ...شدیدا احتیاج به یک دوره بازپروری دارم!...کسی اینجا هست که در این زمینه بتواند کمکی کند؟

٢-امروز بچه های مدرسه باید پروژه درسی شان را برای یک داور بیرونی ارائه میداند . با اینکه آن موقع باید خیلی از دستشان عصبانی میبودم که انقدر هول کرده اند و نزدیک است همه زحماتمان را به باد دهند ، ولی خیلی دوستشان داشتم که انقدر ساده اند و دوست داشتنی!.....شاید بعدا روزی به طور جدی معلم شدم ، آن وقت این ها میشوند اولین شاگردانم ! پس باید یادم باشد که خیلی انسان های مهمی در زندگی من هستند.

٣-تازگی ها از اینکه هنوز هم با یک بسته پفک ،یک شکلات خوشمزه ، یک هدیه کادو پیچ شده و یا چیزهای کوچکی از این قبیل ، انقدر زیاد به وجد می آیم ، از خودم خجالت میکشم!....فکر کنم علت این خجالت کشیدن به همان مورد ١ برگردد!  وگرنه باید خدا را شکر کنم که هنوز هم چیزهای زیادی در این دنیا وجود دارند که مرا به وجد بیاورند.

۴-این روزها همه چیز با همه چیز قاطی شده ! خودم هم دقیقا نمیدانم حالم خوب است یا بد!...احتمالا به یک شوک عظیم احتیاج دارم.

۵-به حال کسانی که به این راحتی تصمیم گرفتند اپلای کنند و تند و تند کارهایش را انجام میدهند و به خاطرش یک سری درس هایی نمیگردند و یک سری دیگر میگیرند ، غبطه میخورم! ..نه از آن جهت که دارند اپلای میکنند ، از آن جهت که از کاری که میکنند مطمئن اند!...هر چند من هم بر روی اپلای نکردن تا حدودی مطمئن شدم ! تصور میکنم در بلند مدت ، مثلا در ٧٠ سالگی ، زندگی بدون اپلای ام را بیشتر دوست داشته باشم!

/ 10 نظر / 16 بازدید
دوست دار شما

آن که کردار به سخاوت بیارایدوگفتار به راستی در این جهان نیکبخت است. بزرگمهر باسلام دوست عزیز: امیدوارم هرهدفی درزندگی داری موفق باشی به لطف خداوند رحمان سرفراز باشی وبرقرار. اگه تاکنون برای کسب درآمدازطریق اینترنت تلاش کردی وتاکنون نتیجه ای نگرفتی ناامید نشو من هم مثل شما این تجربه تلخ را دارم.اما نبایدتخربیات تلخ مارا ازتلاش بازداردبایدازتجربیات خودبرای بهترعمل کردن استفاده کنیم.یکسایت خوب ومطمئن که هیچگونه مشکلی در پرداخت ندارد ودوستانم از آن دریافتی دارند وحتی دولت امریکااز آن حمایت می کند.پرداختهای آن ازطریق بانک شعبه منهتن امریکابه صورت چک انجام می گیرد.چون این بانک با بانک های ملی ورفاه قرارداد دارد می توان چکهای دریافتی را از این بانکها دریافت کردوفقط باید مبلغ 6دلار به عنوان کارمزد پرداخت کرددرضمن نیازبه افتتاح حساب ارزی نیست.راستی این سایت باایران عزیزما هیچ تحریمی ومشکلی ندارد.اسم سایت هم گرین هورس است. جهت اطلاع بیشتروثبت نام به وبلاگ بنده مراجعه کنید .مطمئن باش که به نفع شماست.اگه هم باورنداری بی خیال شو قدم رنجه نفرمای

سارا(خلوت گاه دل)

سلام.بار اول میام وبلاگت .حرفات به دل میشینه.امادرموردبازپروری بهترین کسی که بتونه کمک کنه خودتییی گلکم[گل]

صمد

سلام مطلب جالبی بود وب قشنگی داری موفق باشی

تلخون(kleopatra سابق)

1_ اگه تازه شروع کردی حتما برو بازپروری [زبان] ورگرنه مثل من که 10 _12 سال تو این کار باشی دیگه هیچ راه نجاتی وجود نداره[ناراحت]

تلخون(kleopatra سابق)

3_ عزیزم به خاطر اینه که شکمویی و طبیعیه [نیشخند] نیازی به فحش دادن نداره این مورد[نیشخند]

تلخون(kleopatra سابق)

5_ وقتی که بچه های دانشگاه کپکی مثل یونی ما به فکر اپلای هستن دیگه دانشگاه شما که جای خود دارد[نیشخند]

مرضیه

همه چیز درست می شود و ما دوباره دور هم جمع می شویم افتخاری می خوانیم و پیتزا درست می کنیم...