۱-آهنگ وبلاگ رو عوض کردم ، خیلی این آهنگ جدید رو دوست دارم ، گوشش کنید  08.gif

۲-وای خیلی خوشحالم ، یه پارکی که خیلی نزدیکه به خونمون پیست دوچرخه سواری زده ، دیگه لازم نیست عزا بگیرم که چه جوری برای دوچرخه سواری برم چیتگر یا سرخ حصار ، بیصبرانه منتظرم که کنکور ارشد رو بدم و برم دوچرخه سواری.

۳-دیروز یکی از استاد هامون یه پسره رو دنبال خودش آورده بود توی کلاس که مثلا برای ما یک سری اسلاید رو توضیح بده ، والا ما که آخرش نفهمیدیم برای چی آمده بود ، چون هیچ کاری نکرد ، هیچ اسلایدی هم توضیح نداد ، فقط آخر کلاس که شد ، یهو استاد شروع کرد که :این آقای فلانی (همونی که با خوش آورده بود) مه میبینید ، خیلی پسر خوبیه ، دانشجوی دکتری است ، درسشم خیلی خوبه ، لیسانس و فوق لیسانسش هم همین جا بوده ، خیلی نجیب و سر بزیره ، فقط میاد دانشگاه و میره خونه ، یه سر کاری هم میره پولی در میاره ، از بهترین دانشجو های ماست و.......خلاصه که ۵۰ نفر آدم توی کلاس یه ۱۰ دقیقه ای داشتیم از خوبی ها و وجنات این پسره میشنیدیم ،  کلی هم خندیدیم  ، دوستم میگفت انگار استاد براش آمده خواستگاری 04.gif

۴-آقا من نمیدونم چه جوریه ، ملت از شیر مرغ تا جون آدمیزاد سرچ میکنند ،بعد میرسند به وبلاگ من ، از تقاضا برای کار گرفته تا..... عکس های تازه از انواع مختلف موجودات روی زمین !

/ 15 نظر / 11 بازدید
نمایش نظرات قبلی
علی سياه سابق

دوچرخه بازی ؟ اونم يه ضعيفه ؟ ای بابا کنکور که سال ديگه هم داری هااااا پس بی خيل راستی اين سرچ چيز خوبيه

مريم

آهنگه محشره

کامران

ای داد بيداد! اون آهنگ رو من خيلی دوست داشتم! يکی از انگيزه‌های من بود برای سر زدن به وبلاگ شما. اما مهم نيست. اينجا متعلق به شماست و اين آهنگ هم خوبه.

طهورا

حالا ببینم پسره خوش تی هم بود یا نه؟؟ "-: منم دوچرخه....! می دونستی من بعضی شبا خواب می بینم که با دوچرخه دارم می رم دانشگاه؟ من دو چرخه می خوام

طهورا

آره زهرا جون! بد جور به آدم درس زندگی میده. حیف که ما از اون استادای شما نداریم

من ِ دروغين!

۳- حالا پسره پسند شد؟! ۲- پارکه که ميگی کجاس؟ شايد نزديک خونه ما هم بود ... منم دوچرخه سواری دوست دارم! ...

ساکت

با اين مطلب جدید، از فردا هر کسی هم که سرچ کنه: نجیب+ سربزیر+دانشجو+خواستگاری سر از این وبلاگ در میاره! چه شود!!!

ساره

خوووووووووووووووووووش به حالت، وقت دوچرخه سواری ياد ما هم بکن زهرايی!....... ببينم آمارش و در نیاوردین که استاده چقدری از پسره شيتيل گرفته بود واسه اين صنعت پيشرفته ی تبليغات مزدوجانه؟!!!