۱-بالاخره طلسم دوچرخه سواری شکسته شد ، الان همه تنم درد میکنه ، خیلی خوب بود فقط آفتاب بود.

۲-توی تاکسی نشستم ، رادیو ورزش روشنه و میگه : "بازیکنان استقلال اهواز که توی تیم ملی امید هستند نمیتونند توی بازیه فلان روز تیمشون بازی کنند و باید در خدمت تیم ملی امید باشند" ، بعدش راننده میگه : " آقا میبینی ، میخوان به زور هم که شده استقلال رو قهرمان کنند اصلا هم تیم ملی براشون مهم نیست ، سایپا رو با داوری زدند زمین که استقلال بره بالا قهرمان بشه ، حالا هم که میگه تیم ملی به درک ، بازیکن ها برن برای استقلال بازی کنند!!!! "....خدایی مردم همه خبر ها رو همین جوری گوش میدنا!

۳-امروز یه بچه رو توی کوچمون دیدم ، خیلی خیلی خوشگل بود ، هی آدم دلش میخواست نگاش کنه ، به مامانم نشونش دادم میگه این بچهه یه مریضی ای داره که همش تشنج میکنه!!....خیلی حالم گرفته شد ، ای خدا نیار واسه کسی ، من که اگه جای مامانش بودم دق کرده بودم تا حالا!

۴-ای برده امان از دل عشاق کجایی؟ ، تا سجده گذارم!.....میدونم خدا همه جا هست ، ولی من دلم مکه میخواد ، اصلا هم نگید مکه هر سال خوب نیست و پولش رو بده به فقرا و این حرفا ،البته فقرا به جای خود ولی خودش میگه که بگید : اللم الرزقنی حج بیتک الحرام فی عامی هذا و فی کل عام 

/ 9 نظر / 12 بازدید
لات جوانمرد

بعد خر سال ميای وبلاگ می خونی اونم کامنت اول رو می ذاری آدم می مونه خدا وکيلی ...به به .....الان وقتی می خوان برن دوچرخه سواری اتوبرنز می زنن به خودشون بعدش عينک دودی هم می ذارن که بعد از اين که از دوچرخه بازی اومدن بگن اسکی بودم يه ذره سوختم ....البته زياد هم پيست خوب نی نرو

shahrokh

1- ورزشکاران!! دلاوران ! نام آوران!! 2- ببین اینی که نوشتی منو ترکوند از خنده!!! آخه من فکر می کنم که منظور تو این بوده که اون بابا اشتباه خبر رو شنیده ؛ درسته!؟!؟!؟ اگه اینجوریه که فی الفور پاکش کن که سوتی خفنی دادی... اگر هم نه که بر ما ببخشای اشتباهمونو... 3- از تشنج خیلی بدم میاد... هرچند بدتر از اون هم کم نیست... 4-وای که من چقدر با این ترانه حال می کنم... چقدر توش عجز و بندگی خوب به تصویر کشیده شده... چقدر...

shahrokh

ببین خیلی شفافه... خبر این بوده که استقلال اهواز توی فلان بازی لیگ از بازیکنای امیدش نمیتونه استفاده کنه چون اونا باید تو امید باشن... یارو هم گفته اینا دلشون واسه امید نسوخته... فقط میخوان استقلال اهواز با توجه به نفراتی که میده به امید امتیاز نگیره و به این ترتیب استقلال تهران بره بالا و قهرمان بشه... اینجوری استقلال اهواز شوت میشه و سایپا هم با ناداوری!!!

طهورا

خدا قسمتت کنه دوباره...اما منم می گم پولشو بده به يکی که تا حالا نرفته مکه. تو محرم شدن دوباره اش برای تو نايب بشه. اينجوری هم تو يه بار ديگه رفتی مکه هم يکی که نرفته.

من ِ دروغين!

منم با طهورا موافقم!... مکه صد بارشم کمه اما هنر اونه که ديگران را شاد کنی ... هواييم کرديا!

زهرا

به شاهرخ : نه بابا راننده اصلا انقدر ها که ميگی مخش کار نميکرد که ، بعدشم من که نميتونم همه حرفاش رو بنويسم ، منظورش همونی بود که گفتم بقيه حرفاش در راستای همون بود.

shahrokh

به هرحال من همه حرفای اونو نشنیدم... پس ممکنه اشتباه کرده باشم... ولی بعیده!! کاش یه مریخی دیگه هم نظر میداد راجع به این قضیه ولی خوب به هرحال جمله آخرش یه کم مشکل داره!!

peyman

in aghaa shahrokh ham ranande taksi mizane ha ;-) raasti konkor chi shod khabari nashod az natije ha?

مطهره

يعنی چی هرسال هر سال مکه؟! بهتره پولشو بدی به فقرا!